Speciální nabídka

Gayapurna Jiwanga - Královské znovuzrození mysli – (90' | 1 osoba | 4.950 CZK)

Vykonávají odborně vyškolení terapeuti, tento rituál doplňuje, obnovuje a omlazuje vaši unavenou pleť a uvolňuje vaše napjaté svaly.
Facial (60min) + masáž krku, hlavy a ramen (30min)

Samapta Purwa – Starověké Jávské uzdravení – (120' | 1 osoba | 7.500 CZK)

Originální jávský tradiční rituál pro odstranění mrtvých kožních buněk, uvolnění napjatých svalů a zlepšení krevního oběhu.

Jávská masáž (60min) + tělový scrub (30min) + tělový zábal (30min)

Rumpaka Bali Pangatin – Balijská rovnováha partnerů – (2 . 135' | 2 osoby | 15.650 CZK)

Vychutnejte si nádherný rituál sebereflexe a relaxace a prozkoumejte okouzlující krásu balijských tradičních rituálů se svým milovaným.

Balijská masáž (90min) + Boreh tělový zábal (30min) + Bylinná koupel (15min)

Standardní

MINAKA KSATRIA / ROYAL JAVANESE PAMPERING (210' | 13.825 CZK)

Dovolte si trošku odpočinku. Relaxace prospívá nejen vaší duši, ale také pokožce, která tak prokazatelně pomaleji stárne. Procedura Minaka Ksatria je zaměřena nejen na vyčištění pleti a potlačení projevů stárnutí, ale také k podpoře krevního oběhu a celkovému osvěžení.

Nejprve na vás čeká tělový peeling, který kůži zbaví odumřelých buněk. Ta je pak připravena na tradiční jávskou masáž následovanou zábalem ze sopečného bahna. Ošetření je zakončeno velmi příjemnou masáží obličeje.

PAMIJANG RAGA / ARISTOKRATICKÁ ROVNOVÁHA (210´ | 13.825 CZK)

Nadbytek stresu, málo spánku a škodlivé prostředí dávají zabrat nejen duši, ale také pokožce. Speciální procedura Pamijang Raga mírní napětí ve svalech a zvyšuje cirkulaci krve. Výsledkem je celkové uvolnění, rozzářená pleť a pružná, hebká kůže.

Po královské jávské masáži přichází na řadu tělový zábal či maska z mořských řas, které díky obsaženým minerálům dodají pokožce potřebnou hydrataci. Následuje jemná masáž obličeje, zakončená aplikací zvláčňující emulze na celé tělo.

UPAKARA SASATA BALI / ROYAL BALINESE PROGRAM (150' | 9.875 CZK)

Zázrakem, který prospívá celému našemu tělu, je teplo. Zahřátím dochází k uvolnění napjatých svalů, k odstranění odumřelých kožních buněk, relaxaci a celkovému uvolnění.

SWARGA RARAS / NEBESKÉ OSVĚŽENÍ (120’ | 7.900 CZK)

Stres zahltí mysl a pak začne stravovat tělo. Kromě nepříjemného pocitu sevření je považován za příčinu celé řady nemocí. Dovolte mu odplout… Díky unikátní masáži Swarga Raras se ve vašem těle uvolní svalové napětí a vy se budete cítit jako znovuzrození.

Rituál se skládá z masáže hlavy, krku, ramen a reflexní masáže nohou.

MINAKA PRAJA / THE PRINCELY DETOXIFYING PROGRAM (120´ | 7.900 CZK)

Pokožka je jako houba – z okolního prostředí pohlcuje řadu škodlivin, které jí ani trošku nesvědčí. Pomocí královské detoxikace Minaka Praja se z vašeho těla odplaví nebezpečné toxiny, zároveň dojde k posílení lymfatického systému a zklidnění systému nervového.

Pokožku těla rozzáří mořská sůl a tradiční masáž, která je dokončena šetrným zábalem z mořských řas či sopečného bahna. Minerály v obou surovinách zajistí kůži mladistvý vzhled, hebkost a ztracenou barvu.

Salon

HASTA TATAHUSADA / AROMATHERAPY HAND SPA (60' | 2.900 CZK)

Ruce jsou ozdobou každé ženy. Královská manikúra Hasta Tatahusada zajistí nejen jejich dokonalou úpravu. Součástí ošetření je také výživný peeling, masáž a aplikace lehké emulze, to vše zakončené ošetřujícím krémem a sprejem na ruce.

PADA TATAHUSADA / AROMATHERAPY FOOT SPA (60' | 2.900 CZK)

Nejen v období letních sandálů je nezbytná péče o nohy. Pedikúru doplňuje peeling a velmi příjemná masáž nohou. Důležitou součástí ošetření je také aplikace jemné emulze na lýtka, která uvolňuje svalové napětí.

PADA JATIPURASARA / FOOT TREATMENT (90' | 3.300 CZK)

Dlouhé hodiny za počítačem či na cestách si vybírají svou daň. Ošetření Pada Jatipurasara je zaměřeno na uvolnění ztuhlých končetin a šíje. Kromě peelingu, emulze a spreje na nohy je součástí programu navíc procvičování rukou, krku a ramen.

RIKMAYATNA MUDAKARMA / HAIR & SCALP NOURISHMENT (60' MEN | 2.900 CZK, 120' WOMEN | 4.400 CZK)

Příjemná masáž hlavy spojená s výživnou péči o vlasy je přesně tím zážitkem, který si příliš často nedopřáváme. Je ale škoda se nerozmazlovat!

CITRAKARMA RADYA JATIRAKSA / ROYAL REVITALIZE FACIAL (60' | 3.950 CZK)

Radost, štěstí, smutek, nervozita – naše tvář v sobě ukrývá všechny tyto emoce, které po sobě zanechávají určité stopy. Dopřejte si hodinu speciální masáže obličeje, která byla vyvinuta na základě jamu léčitelství. Odměnou vám bude úbytek vrásek, svěží vzhled a hebká pokožka. 

TAMAN SARI JATIRAKSA / TAMAN SARI FACIAL (120' | 7.900 CZK)

Naše tvář o nás mnohé vypoví... Jak moc jsme se dosud ve svém životě smáli, kolik spánku si pravidelně ukradli i v jakém prostředí trávili dlouhé hodiny. Je na čase jí všechny útrapy vrátit v podobě tradiční masáže Taman Sari Facial, která je zakončena promasírováním rukou a nohou.

Rituály ala carte

PATEKAN JAWADWIPA / JAVANESE MASSAGE (90' | 5.925 CZK)

Načerpejte nové síly a dopřejte své mysli nenahraditelný pocit klidu. Speciální hloubková jávská masáž Patekan Jawadwipa odblokuje zatuhlé svaly, rozproudí krev a vnese do vašeho dne harmonickou rovnováhu.

PATEKAN BALI AGUNG / BALINESE MASSAGE (90' | 5.925 CZK)

Cítíte, že vaše tělo potřebuje šetrnou péči? Pak je pro vás ideální částečně hloubková masáž Patekan Bali Agung, která kombinuje silnější a jemné doteky. Procedura je zakončena stlačováním specifických bodů na těle, jenž mají vliv na vnitřní orgány.

ROYAL PATEKAN / TAMAN SARI MASSAGE (90' | 5.925 CZK)

Moderní doba, kdy nám chybí dostatek pohybu, má výrazný vliv zejména na naše záda a šíji. Královská jávská masáž se soustředí na rozmasírování ztuhlého krku a ramen, po němž přichází vytoužené uvolnění.

Autentické rituály

PATEKAN TATAHUSADA / JAMU MASSAGE (90' | 5.925 CZK)

Zapomeňte na celý svět a poddejte se své vnitřní síle. Královská masáž Pateka Tatahusada, vycházející z tradičního léčitelství Jamu, vám umožní pocítit vnitřní harmonii a nástup nové energie.

PRAMESWARI MASSAGE (60' | 7.900 CZK)

Intenzivního pocitu uvolnění dosáhnete díky masáži Prameswari, která je prováděná dvěma terapeutkami zároveň.

PATEKAN BIMASAKTI (90' | 5.925 CZK)

Po vysoké tělesné zátěži, zejména po sportovním výkonu, je vhodné nechat tělo regenerovat hloubkovou masáží. Ta nejen, že řeší akutní svalové bloky, ale také obnovuje funkci dlouhodobě zatuhlých svalů, čímž zlepšuje jejich zapojení do každodenního pohybu.

SELABRAMARGA PANGUSADA / VOLCANIC HOT STONE THERAPY (90' | 5.925 CZK)

Špatné držení těla, nevyhovující poloha při spánku či dlouhé hodiny strávené za počítačem mají za následek ztuhnutí určitých svalů na zádech. K jejich uvolnění je ideální příjemné teplo linoucí se z nahřátých kamenů, které jsou umisťovány na klíčové tělesné body.

SAKTI RADYA TYASAKIRTINING / ROYAL ULTIMATE ENERGIZING COIN EXPERIENCE (120' | 7.900 CZK)

Unikátní masáž, která zahrnuje použití kovové mince, je určená výhradně pro muže. Cílem je posílit krevní oběh, odstranit únavu a uvolnit svalové napětí.

Hrubší část masáže, kdy je používána kovová mince, střídá jemný tělový zábal s esenciálními oleji, zázvorem a citronovou trávou. Ošetření je zakončeno hřejivým zábalem.

Pro muže

SAKTI PRABAWA JANAPRIYA YATNA / KRÁLOVSKÁ OČISTA (150’ | 9.875 CZK)

Péče o sebe sama není jen výsadou žen. Tradiční jávská péče Sakti Prabawa Janapriya Yatna je zde pro všechny muže, kterým záleží na harmonii těla i duše a jenž potřebují v uspěchaném světě načerpat dostatek energie.

Ošetření je započato koupelí nohou a tělovým peelingem, který z pokožky odstraní odumřelé buňky a připraví ji tak na tradiční masáž Asmaragama. Na závěr jsou ruce, tělo a obličej promasírovány jemně voňavým tělovým mlékem.

BHIMASARA MAKRIDHA PURASARA / ENERGIZING BEEMA BODY BOOST (120' | 7.900 CZK)

Mužské tělo se od toho ženského liší v různých směrech, a proto je potřeba mu věnovat jinou péči. Unikátní masáž Beema byla vytvořena speciálně pro muže a jejich potřeby. Cílem je dosáhnout naprostého uvolnění, zlepšení celkové vitality a načerpání nových sil.

Tradiční koupel nohou je následována termální terapií Boreh a zklidňující masáží Asmaragama, která trvá celých 90 minut. Ošetření je zakončeno vmasírováním vonného mléka do rukou a celého těla.

Pro ženy

KUMARA RATIH PURASARA / KUMARA RATIH (150' | 9.875 CZK)

Aby z ženy krása přímo zářila, musí se cítit odpočatá, vyrovnaná a spokojená. Procedura Kumara Ratih Purasara dodá ženám potřebnou energii, pečuje o jejich pokožku a účinně bojuje se známkami stárnutí.

Na začátku okusíte jávský rituál – příjemnou koupel nohou, následované tělovým peelingem Lulur, masáží, tělovou maskou Mangir a unikátní péčí o ženskou intimitu Ratus. Na závěr provoní vaše ruce a pokožku jemná textura tělového mléka.

WISISTA WIDYADARI ANGGANI PURASARA / EXOTIC WEDYADARI RITUAL (120' | 7.900 CZK)

Láska k sobě nahradí všechny zkrášlovací procedury. Unikátní balíček Wisista Widyadari Anggani Purasara přináší všem ženám sebedůvěru tak, aby se cítily krásnější než kdy dřív.

Ošetření začíná jávskou tradicí – mytím nohou. Poté přichází na řadu tělový peeling a šetrná masáž s níž dosáhnete celkového uvolnění všech svalů. Nechybí ani intimní péče a jemné vmasírování krému do rukou a celého těla.

PRAJATI PURASARA / PRE-MATERNITY RITUAL (180' | 11.850 CZK)

Tím největším darem, který žena může dostat, je požehnání dítětem. Procedura The Princess Prajati Purasara je navržena tak, aby ženu jak fyzicky, tak psychicky připravila na očekávaný porod. Masáž je maximálně šetrná, takže se nastávající maminky nemusí ničeho obávat.

Koupel nohou je následována dechovým cvičením, jenž je prováděno v pohodlné pozici na zádech. Poté přichází na řadu papájový enzym a jemná balijská masáž zad, ramenou, nohou a prsou. Na závěr se můžete těšit na mléčnou masku a pedikúru.

Exkluzivní

PAMANGUN PACKAGE / TOTAL AWAKENING PACKAGE (420' | 27.650 CZK)

Toužíte-li po něčem opravdu speciálním, vyšetřete si pro sebe celý den. Po proceduře Pamangun se budete cítit jako pravá královna.

Začíná se tělovým peelingem, který odstraní odumřelé částečky kůže a připraví pokožku na další kroky. Následuje masáž a pečující maska, po níž je vaše tělo zabaleno do hřejivé deky. První část zakončuje královská masáž obličeje. Po vynikajícím obědě nastává čas na zkrášlovací procedury. Těšit se můžete na výživnou péči o vlasy, manikúru a pedikúru.

RUMPAKA BAGYANING RADYA PARAKRAMA / COUPLE PACKAGE (270' | 35.550 CZK)

Každý manželský pár si zaslouží speciální péči, která do jejich vztahu vnese novou jiskru. Procedura Rumpaka Bagyaning Radya Parakrama vám umožní smyslné vnímání a nacítění se jeden na druhého.

Pro muže:

Pánové nejprve vyzkouší jávskou tradici – koupel nohou, která pokračuje papájovým tělovým krémem, 90ti minutovou masáží Asmaragama, tělovou maskou Boreh a hřejivým zábalem. Nechybí královská relaxační péče o obličej a vlasovou pokožku.

Pro ženy:

Ženy si budou moci užít koupel nohou, tělový krém s enzymy a papájou, 90ti minutovou masáž Asmaragama, ošetření stlačováním specifických bodů na obličeji, které jsou propojené s vnitřními orgány, tělovou masku Boreh a hřejivý zábal. Procedura je zakončena královskou péčí o obličej Taman Sari.